06.01.2024 tarihinde Zeytinburnu ve Kağıthane Mahalle Afet Gönüllüleri PLATFORMU olarak.

ERİKLİBABA EĞİTİM vr KÜLTÜR VAKFI YENİ YÖNETİME TEBRİK ZİYARET ZİYARET

Başkan Şule AYDIN, Bşk.Y. Durmuş YAVUZ, Arif ÖZBATUR, Ayhan ATEŞ, Şenol KARASU. Kağıthane MAG-DER Bşk. Recep YILBAŞI, Bşk.Y. Bülent KARAYAYLA ve Tamer AKABEK

Yeni göreve gelen Erikli Baba Eğitim ve Kültür vakfı yönetim kurulunu ziyaret ettik.

Erikli Baba Y.K. başkanı Dursun AYDOĞDU aynı zamanda MAG-DER Denetleme kurulu başkanı söz alarak ziyaretimizden duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti.

Depremle ilgili çalışmalarda her türlü çalışmaların ortaklaşa yapılacağı konusunda görüş belirti.

Zeytinburnu MAG-DER Başkanı Şule AYDIN söz alarak derneğimizin başta AFAD olmak üzere tüm kurum ve STK’larla birlikte yürüte bilineceğini gençlerimizin bu çalışmalara katmayı amaçladığını eğitimlerimizin hızlandırılacağını gönüllü sayısının artırılacağı konusunda görüşlerini belirtti.

Şenol KARASU arkadaşımız söz alarak derneğimizin AFAD ile akredite olma konusunda görüşlerini belirterek bir an önce olunması gerektiğini gerekli evrakların hazırlanması kokusunda görüş belirti. Kağıthane MAG-DER Bşk Recep YILBAŞI ise bu çalışmaların birlikte daha başarılı olacağını ve gönüllülerin yelek ve giysilerinin sponsor bulunarak yenilenmesi gerektiğini belirtti.

Z.burnu Bşk yardımcısı söz alarak MAG gönüllü eğitimlerin devam ettiğin eski ve yeni gönüllülere ilk yardım eğitimlerinin 20 şer kişilik guruplar halinde İBB nin Mevlana kapı eğitim merkezinde devam ettiğini belirti.

Bu çalışmalara destek veren MAG PLATFORMU üyelerine ve Erikli Baba Eğitim ve Kültür vakfı Bşk Dursun AYDOĞDU ve ekibi, Şule AYDIN, Hünkâr İBİŞ, Üstüner KOCATÜRK, Erdoğan METİN, Dursun KILIÇKAYA, Mehmet ÜNLÜ, Umut YILDIRIM’a misafir perverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.Admin Durmuş YAVUZ

06.01.2024 MAG PLATFORMU ERİKLİBABA EĞİTİM ve KÜLTÜR VAKFI YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir