Derneğimizi Ziyaret Eden Zeytinburnu Kısa adı TİP olan Türkiye İşçi Partisi Belediye Başkan adayı Orhan Kamo ve meclis üyesi adayı Banu İşçi derneğimizi Ziyaret ettiler. Bşk. adayı Orhan Kamo söz alarak kendisini tanıttı.1991 Erzincan doğumluyum.
Öğrenim hayatım sırayla ;Zeytinburnu Celalettin Gözüsulu ilköğretim, Zühtü Kurtulmuş Lisesi ardından burslu olarak kazandığı Beykent Üniversitesi 5 yıllık bilgisayar Mühendisliği bölümünden yüksek bir derece ile mezun oldum dil öğrenmek ve staj için 1 yıl Almanya’da çalıştım İngilizce ve Almanca dillerine iyi derecede hakim olduğunu bir çok finans kurumunda 8 yıl bilgi teknoloji projelerinde görev aldım halen özel finansal kurumda siber güvenlik uzmanı olarak çalışmaktayım. Su sporlarına özel ilgi duymaktayım dedi. İki Yıldan beride Türkiye İşçi Partisi üyesi olarak görev yapmaktayın ve Zeytinburnu Belediye Başkan Adayıyım dedi.
Zeytinburnu kentsel dönüşüm, çocuk kreşi, toplanma alanları, barınma alanları deprem öncesi anı ve sonrası tahliye ve en önemli konulardan biri olan Mahalle Afet Gönüllüleri konusunda mahallelerde daha fazla gönüllülerin çoğaltılması konularında görüş alış verişinde bulunduk Türkiye İşçi Partisi üyelerinden oluşan elli kişilik bir ekip kurulması için önerilerde bulundular bizden ise eğitim konularında destek istediler ve bu konuda her iki tarafında bu konuda iş birliği yapacağımızı söyledik bu toplantıya katılan katkılarını esirgemeyen Başta Mag-der Bşk.Şule Aydın’a Bşk. yardımcısı Durmuş Yavuz Yönetim kurulu üyelerimiz Seyfi Taşkın Arif Özbatur ve İlkay Biber arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Zeytinburnu MAG-DER Y.Y.kuru
Bir 8 kişi görseli olabilir
İstatistikleri Gör
0 Gönderi Erişimi
Tüm ifadeler:

Ibrahim Zeynep Karamahmutoglu

16.03.2024 TARİHİNDE TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ Z.BURNU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ORHAN KAMO VE EKİBİ DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir