Zeytinburnu Mahalle Afet Gönüllüleri 01.ARALIK 2019 günü 1.toplantı için yeterli çoğunluk sağlanamadı. Genel Kurul Olağan İkinci Toplantı çoğunluğa bakılmaksızın 08.ARALIK 2019 Pazar günü belirlenen aynı gündem, aynı adres ve aynı saate yapıldı.

1-Açılış ve yoklama Dernek Başkan Vekili Durmuş YAVUZ tarafından yapıldı.

2-Saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu.

3-Divan Başkanlığı için verilen önerge oy birliği ile kabul edildi. Divan Başkanlığı’na Mehmet KARAMUL, Katip Yazman Üyeliği görevine Ergin ÇİÇEK ve Katip Üyelik Görevi ’ne de Adem YAVUZ seçildiler.

 

4-Faaliyet Raporu ve Bütçe Raporu Durmuş YAVUZ tarafından okundu.  Raporlar ayrı ayrı görüşe sunuldu. Raporlar hakkında söz alan olmadı ve raporlar ayrı ayrı olarak oy birliği ile kabul edildi.

5-Denetleme Raporu Sezgin PEKGÖNENÇ tarafından okundu. Rapor hakkında söz alan olmadı ve rapor oy birliğiyle kabul edildi.

6-Tahmini Bütçe Raporu Levent CAN tarafından okundu. Rapor hakkında söz alan olmadı ve rapor oy birliği ile kabul edildi.

7-Yeni Yönetim Kurulu için yapılan seçimde.

(Asil Yönetim Kurulu) Şule AYDIN, Durmuş YAVUZ, Sibel ARICI, Mehmet. Emre PEKGÖNENÇ, Arif ÖZBATUR, Yüksel TORAMAN ve Levent CAN.

(Yedek Yönetim Kurulu )Hülya ÇETİNER, Şermin ÖZBATUR, Resmiye GÖÇ, Görkem ÜNLÜ, Gülay ÇAĞLAR, Hatice ŞAHİN ve Ergin ÇİÇEK.

(Denetleme Kurulu Asil) Sezgin PEKGÖNENÇ,Erdoğan AKTAŞ,A.Ayhan ATEŞ,.

(Denetleme Kurulu Yedek) Beser AKTAŞ, Nurten ÖZDEMİR, Bayram TAŞ seçildiler

8-Dilek ve temennilerde Durmuş YAVUZ söz aldı ve seçilen yeni yönetim kurulu üyelerine ve eski yönetim kurulu üyelerine katılımları için teşekkür etti.

9-Saat 13.00’da Başlayan Genel Kurul Saat 14.30’da sona erdi

Divan Başkanı. Mehmet KARAMUL

Divan Katip Üye. Ergin ÇİÇEK

Divan Katip Üye. Adem YAVUZ

Zeytinburnu MAG-DER Yeni Yönetim Kurulu Adına Durmuş YAVUZ

ZEYTİNBURNU MAHALLE AFET GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ 7 GENEL KURULU 08 ARALIK 2019 TARİHİNDE YAPILDI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir